Umut Türkümdeyen

2012 yılından beri birçok firmanın işini internete taşımasında ve internet dünyası ile tanışmasında aktif rol oynadım. Birçok e-girişimde kurucu olarak görev yaptım. 8 Yıl içerisinde yaklaşık 20 adet projenin kurulumu ve yönetimini gerçekleştirdim. Şu anda çeşitli firmaların dijital PR faaliyetlerini yönetmekle birlikte aktif olarak İZFEN Enerji ve İnşaat firmasında dijital pazarlama uzmanı olarak görev yapıyorum.

"Serüvene Bir Göz Atalım"

Balıkesir Üniversitesi Uluslararası İşletme/Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra kendi şirketimi kurdum. Reel sektördeki ekosistemin içerisine dahil olabilmek ve çeşitli firmalar ile ortak girişimler yürütme hedefi ile yola çıktım.

2012 yılından beri birçok firmanın işini internete taşımasında ve internet dünyası ile tanışmasında aktif rol oynadım. Birçok e-girişimde kurucu olarak görev yaptım. 8 Yıl içerisinde yaklaşık 20 adet projenin kurulumu ve yönetimini gerçekleştirdim.

2019 yılında E-Ticaret alanında bir girişimde bulundum, yeni bir marka yaratma hedefi ile yola çıktım. Üretim, tutundurma ve dağıtım faaliyetleri gerçekleştirdim. Yürüttüğüm faaliyetler kendi alanında olumlu sonuçlar oluşturdu. Kendi markamı yaratmak üzere çıktığım bu serüvende 1 yıl içerisinde gerekli markalaşmayı sağladıktan sonra gelen teklif doğrultusunda markayı başka bir firmaya devrettim.

Şu anda çeşitli firmaların dijital PR faaliyetlerini yönetmekle birlikte aktif olarak İZFEN Enerji ve İnşaat firmasında dijital pazarlama uzmanı olarak görev yapıyorum.

Eğitim Bilgileri

Balıkesir Üniversitesi - Uluslararası İşletme/Ticaret

LİSANS - Onur Derecesi
2015 - 2019

Sertifikalar / Yetkinlik Belgeleri

Dijital Pazarlama Uzmanlığı

011290600012
İstanbul İşletme Enstitüsü

Dijital Pazarlamanın Temelleri

CR7 74E BX2
Google Dijital Atölye

Dış Ticaret Uzmanlığı

DUYEM/SA/20/11/2101
Düzce Üniversitesi – Yaş. Boy. Eğt. Arş. ve Uyg. Mrk.

Excel Raporlama

241190540011
İstanbul İşletme Enstitüsü