Dijital Kapsamda Faaliyetlerim

Dijital dünyayı uzun yıllardır çok iyi anlayarak bu anlamda stratejik planlamalar gerçekleştirdim. Başarılı markaları ve birçok projeyi temsili resimde gördüğünüz gibi ofis masalarında saatlerce süren toplantılar sonucunda ortaya çıkardık. Benim deneyimim markanız ile buluştuğunda ortaya çok güzel işler çıkacak. Bu sayfada dijital dünyada yürüttüğüm bazı faaliyetlerin yüzeysel açıklamalarını bulacaksınız. Bunları bir inceleyin sonrasında sizi iletişim sayfamdan bana ulaşmaya davet edeceğim. Bana ulaştığınızda bu sayfadan çok daha fazlasını öğreneceksiniz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama bir marka & işletmenin internet dünyasında yürüttüğü gelişmiş pazarlama faaliyetlerine verilen isimdir. Günümüz teknoloji geldiği son nokta ile klasik pazarlama faaliyetlerinin yerini dijital pazarlama faaliyetlerine bıraktı. Milyonlarca potansiyel tüketiciye aynı anda ulaşım imkanı sağlayan bu büyülü dünya gelişmiş ve gelişmekte olan markalar için ciddi bir inovasyon yaratmış durumda.

Dijital pazarlama doğru stratejik hamleler ve tüketiciyi anlayarak yapılan işlemler bütünleştiğinde üst düzey bir avantaj yaratmaktadır. Her zaman dediğim gibi "Dijital Pazarlama sizi başarıya ulaştıracak altın bir anahtar" bunu en mantıklı şekilde kullanmak sizin elinizde. Markanızı & işletmenizi dijital pazarlama ile tanıştırmadığınız sürece rakiplerinize göre her zaman birkaç adım geride kalacaksınız. Bu kabul edilebilir bir durum değil ve bu anlamda inovasyon içeren birçok stratejik adımı size sunuyorum.

Dijital pazarlama danışmanlığının anlamı aslında çok geniş bunu sizlere cümlelerle anlatmak yerine markanızın gelişimi ile göstermeyi tercih ederim. 2012 yılından beri internet dünyasını çok iyi anladım ve bunu sizlere bu hizmet başlığı altında sunuyorum. Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında işletmenizin & markanızın tüm dijital faaliyetlerini üstlenerek titizlikle ilerliyorum.

Atalarımızında dediği ve benim hayat felsefem olan bir atasözü olan "Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz" cümlesi tamamen yaptığımız işi özetliyor. Bırakın size dijital pazarlamayı uygulamalı ve gelişim raporları ile anlatalım.

Başarmak, işletmenizi & markanızı dijital dünya ile tanıştırmak için bana ulaşmanız yeterli. Size ne yapmamız gerektiğini anlatarak işe başlayacağım ve bu süreçte birlikte güzel işler başaracağız, bundan eminim...

Dijital Proje Yönetimi

Bir web sitesi sizi dijital dünyada en iyi şekilde temsil edecek niteliğe sahip olmalıdır. Ben bu işe "dijital proje yönetimi" ismini takıyorum. Herhangi bir nitelik verilebilir ama isimden çok yapılan işin önemli olduğunun çok net farkındayım ve bu anlamda hareket ediyorum.

İşletmeniz & markanızın ürün, hizmet ve kurumsal bilgilerini içerecek bir web sitesi oluşturmak, bunu yönetmek ve sürekli gelişen teknolojiye adapte etmek dijital pazarlamanın temelidir. Potansiyel tüketicinizin sizi merak etmesi üzerine ilk olarak araştırdığı nokta web sitenizdir. Web sitenizin ne kadar kapsamlı ve kreatif bir yapıya sahip olduğu tüketicinizi yakından etkilemekte ve sizi farklı bir boyutta göstermektedir.

Buna yönelik olarak sizin ile ilk atacağımız adım eğer varsa web sitenizi revize etmek, yoksa zaman kaybetmeden hemen bir web sitesi tasarlamak olacaktır. 2012 yılından beri 20 farklı firmanın dijital proje yönetimini sıfırdan kurarak internet dünyasına kavuşturdum. Belkide şuanda sizin bile aktif olarak kullandığınız, daha önceden iş yaptığınız veya internette araştırma yaparken denk geldiğiniz bir web sitesi benim torna tezgahımdan çıktı.

Artık sizde beni tanıyorsunuz, benimde sizi ve markanızı tanımama imkan sağlayın. Beraber inovasyona adım atalım, dijital dünyayı keşfedelim. E hadi bekliyorum...

Dijital Reklamcılık

Teknolojinin gelişmesi ve dijital dünyanın hayatımızda önemli bir yere sahip olması ile birlikte ciddi katma değer yaratan bir reklam sektörü ortaya çıktı. Reklamcılığın geçirdiği bu evrim ile birlikte işletmeler & markalar, ürün ve hizmetlerini milyonlarca kullanıcıya özel hedeflemeler ile birlikte tanıtma imkanı buldu. Dijital reklamcılık başta maliyet, zaman ve potansiyel kitleye %100 erişim olmak üzere birçok alanda bizlere avantaj sağlamaktadır.

Başta Google ADS olmak üzere takiben Sosyal CRM olarak iki büyük reklam platformunda milyonlarca potansiyel tüketici sizleri bekliyor. Gerçekleştirilen özel hedeflemeler ile daha önce ürün ve hizmetlerinizin benzerlerine veya direkt kendisine ilgi duymuş kişilere erişim sağlayabiliyoruz. Klasik yayın araçlarının aksine reklamlarınız alakasız kişilere gösterilmediğinden dolayı maliyet açısından da ciddi avantajlar elde edebiliyoruz.

Dijital reklamcılık kavramını "Ölçemediğimiz birşeyi yönetemeyiz" sözü gayet net açıklıyor. Dijital reklamcılıkta tüm kullanıcı hareketleri ve deneyimleri ölçülebilir olduğundan dolayı uygun stratejiler titizlikle geliştirilebilmektedir. Bu anlamda reklam yayınlarınız haftalık & aylık periyotlarda kullanıcı deneyimi ve hareketleri açısından incelenerek uygun stratejiler tazelenir. Böylece potansiyel kitlenize uygun şekilde bir reklam yayınına sahip olursunuz.

Dijital pazarlamanın ciddi bir bölümünü kapsayan dijital reklamcılık çalışmaları için hemen bana ulaşın. Birlikte işletmenizi & markanızı potansiyel tüketici ile buluşturalım ve yükselmenin keyfini yaşayalım.

E-Ticaret Çözümleri

Geleneksel ticaretin gelişen teknolojiyi takip etmesi bizlere yeni bir pazar oluşturdu. Bu yeni pazarada E-Ticaret ismini verdik. E-Ticaret işletmeler & markalar için içerisinde büyük avantajlar bulunduran, milyonlarca potansiyel tüketiciye günün her saatinde ulaşmanıza imkan sağlayan büyülü bir dünya. Bir mağaza düşünün 24 saat aktif olarak tüm dünyaya açık...

Dediğim gibi E-Ticaret mağazalarının avantajları saymakla bitiremeyiz, bunu ancak deneyimlemeniz gerekiyor. Fakat biraz anlatmak gerekirse klasik bir mağazada sergileyebileceğiniz ürün sayısını veya fiziksel olarak elinizde bulundurabileceğiniz ürünleri bir düşünün, işte e-ticarette böyle bir sınır bulunmuyor. Yüzlerce, binlerce ürünü aynı platform üzerinden tüketicilere sunarken herhangi bir zaman ve mekan koşulunuzda yok. İşletmeniz mesai saatleri dışında, hafta sonu, gece, gündüz her dakika satış yapabilme potansiyeline sahip oluyor.

E-Ticaret gelişmiş ve gelişmekte olan işletmeler için ciddi bir inovasyona sahiptir. Büyük bir pazar ve bu pazara giriş çok kolay. Her hizmeti bir cümle ile nitelemeye bayılıyorum, bunuda size örnek bir cümle ile anlatacak olsam "Caddenin en işlek yerinde bir dükkan sahibi oluyorsunuz" derdim...

E-Ticaret alanında tamamen ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize yönelik çözümlerle yanınızdayım. Hiç E-Ticaretle tanışmamış olabilirsiniz, A'dan Z'ye aklınıza gelebilecek tüm E-Ticaret faaliyetlerini siz ve işletmeniz için sağlıyorum. Bunlara örnek vermek gerekirse e-ticaret sitesi kurulumu, tüm bankaların sanal pos çözümleri, vitrinler, indirim sistemleri, müşteri destek sistemleri, özel müşteri önerileri vb. gibi yüzlerce özellik sayabilirim. Bu özellikler tamamen sizin talebiniz ve markanızın imajı ile alakalı, herhangi bir sınırımız yok.

Online mağazanızı açarak E-Ticarete başlamak, işletmenizi dijitale taşımak, potansiyel tüketicilere ulaşmak ve ürün satışı yapmak için hemen bana ulaşın. Bu anlamda her konuda özgün fikirlerim ile yanınızda olacağım...

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyayı bir düşünün ve aklınıza gelen sosyal platformlarda günlük olarak ne kadar çok zaman harcadığımızı farkedeceksiniz. Siz ve sizin gibi milyonlarca kişi sosyal medyada her gün saatlerini geçiriyor ve birçok yeni içerik keşfediyor. Kişisel hesabınızda gezerken karşınıza çıkan bir marka, ürün veya bir sayfa... Ne kadar havalı...

Sosyal medya işletmelerin & markaların mutlaka bulunması gereken ve belirli stratejiler doğrultusunda geliştirilmesi gereken bir mecradır. Sosyal medya planlamasını doğru şekilde gerçekleştiren markalar ciddi bir potansiyel müşteri kitlesine ulaşıyor. Bunun gerisinde kalmamak ve markanızı geliştirmek için değerlendirmeniz gereken bir unsur.

Sosyal medya planlaması uzmanlık ve devamlılık gerektiren stratejiler bütünüdür. Potansiyel tüketiciyi en iyi şekilde analiz etmeli ve buna yönelik aksiyonlar gerçekleştirilmelidir. Tüketiciyi anlamalı, isteklerine cevap vermeli ve bu yönde planlama gerçekleştirilmelidir. Her markanın sunduğu ürün ve hizmetler farklıdır, durum böyle olunca izlenmesi gereken stratejilerde farklılık gösterecektir.

İşletmeniz & markanız için sosyal medya planlamasını titizlikle gerçekleştiriyorum. Yıllardır sosyal medya içerisinde birçok stratejik pazarlama faaliyetinde görev yaptım, yüzlerce markaya danışmanlık verme fırsatı buldum. Tüm bu bilgi birikimim ile sizleri buluşturarak iyi bir sosyal medya yönetimi gerçekleştiriyorum. Hemen bana ulaşın, birlikte sosyal medya planlamanızı gerçekleştirelim.

Dijital Marka Bilinirliği

Marka bilinirliği işletmelerin pazarlama stratejilerinin başında yer alması gereken bir unsurdur. Marka bilinirliği oluşturabilen işletmeler tüketicilere daha farklı yönden yaklaşmakta ve tüketicinin gözünde çok daha değerli görünmektedir. Markalaşma işletme geleceği için çok önemlidir. Potansiyel tüketicinin markanızı tavsiye etmesi, tekrar ziyaret etmesi, yeni ürünler araştırması, ihtiyaçlarını sizden karşılaması vb. gibi birçok unsurda etkilidir.

Geleneksel pazarlama faaliyetleri yürüten bir işletmede marka bilinirliği halkla ilişkiler departmanı tarafından yazılı ve basılı kaynaklar aracılığı ile oluşturulmaktaydı. Fakat dijital dünyanın hayatımıza girmesi ve yazılı, basılı kaynakların yerini çevrimiçi cihazlara bırakması ile birlikte marka bilinirliği faaliyetleride dijitale taşındı. Dijital dünyanın ölçüm ve analiz yetenekleri sayesinde potansiyel tüketiciyi daha iyi anlayabiliyor ve buna yönelik stratejiler geliştirebiliyoruz.

Dijital pazarlama denildiğinde çoğu kişinin aklına internetten ürün & hizmet satışı yapmak geliyor. Fakat dijital pazarlamayı bir pasta olarak düşünecek olursak pastanın yarısını dijital imaj ve marka bilinirliği oluşturmaktadır. Marka bilinirliği bir işletmenin kalıcı olarak müşteri edinmesini ve ağızdan ağıza pazarlama unsurunun oluşması için önemlidir.

Dijital marka bilinirliği anlamında işletmeniz & markanızı geliştirmek için uygun stratejileri sizler için belirliyorum. Hemen bana ulaşın birlikte işletmenizin geleceği için bir adım atalım...